Stačí vyplnit pouze tento jediný formulář

Informace o klubu

Zvolte si Název týmu, který se bude zobrazovat v titulku Vaší nové stránky. Adresa je budoucí internetová adresa stránek. Používejte pouze písmena bez diakritiky a znaky pomlčku nebo podtržítko. U obou políček zadejte alespoň 3 znaky.

Název týmu
http://Adresa   .banda.cz
Zaměření týmu
Informace o uživateli

Zadejte Vaše Jméno, Příjmení a Login. Login slouží k přihlášení a zároveň je to přezdívka pod kterou Vás vidí ostatní uživatelé! Zvolte Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu (minimálně 5 znaků), v Kontrola hesla ho zadejte pro jistotu znova. Na zadaný E-mail Vám přijde žádost o potvrzení založení nového účtu.

Příjmení
Kontrola hesla
Dokončení registrace

Pro dokončení registrace opište prosím kontrolní kód, a potvrďte souhlas s podmínkami použití. Podmínky použití si pečlivě přečtěte.

Podmínky použití

Server banda!cz slouží pro prezentaci sportovních a hobby klubů. Jakékoliv jiné použití než dovolují následující pravidla může vést až k zablokování účtu.

Je přímo zakázáno:

• vkládat nevhodný obsah který je v rozporu s platnými zákony České Republiky a porušující autorská práva dalších osob či subjektů
  • vkládat a propagovat erotické služby a podniky
  • používat neslušná slova anebo pomlouvat ostatní osoby se záměrem je poškodit
  • provozovat stránky klubu který se nazabývá sportem nebo jinou hobby činností a nemá s komunitou serveru banda!cz žádnou spojitost

Uživatel bere na vědomí:

• že registrací klubu na banda!cz dává svolení k zasílání aktualit z toho serveru
  • že pokud poruší výše uvedená pravidla natolik závažně (porušení autorského zákona, slušných mravů nebo libovolného zákona České republiky) tak s ním bude nejprve řešeno napravení a odstranění provinění proti pravidlům a v případě neúspěchu mu bude přístup na www stránky nadále zamezen

Provozovatel serveru si vyhrazuje právo tato pravidla a veškeré služby serveru kdykoliv změnit o čemž informuje registrované uživatele pomocí emailu a zároveň je zobrazí v sekci AKTUALITY. Provozovatel uživatelům doporučuje tyto pravidla průběžne sledovat.

Opište kód z obrázku.
  Souhlasím s podmínkami použití