Přehled funkcí

Kalendář událostí

Kalendář událostí je základní nástroj pro úspěšné provozování stránek vašeho sportovního klubu. Velice snadno v něm nastavíte individuální, ale i pravidelné tréninky, zápasy, schůze a všechny ostatní aktivity klubu. U akcí je možno povolit diskuze, připojit fotogalerii anebo zapnout přihlašovací formulář.

Soupiska - uživatelé

Vytvořte si soupisku vašeho klubu. Delegujte hráče, trenéry, fanoušky, členy realizačního týmu, ... Detailní nastavení profilu, uživatelkých práv a fotografií vám umožní zobrazit opravdu kvalitní informace.

Pokladna

V klubové pokladně efektivně a přehledně evidujte všechny příjmy, a také všechny výdaje za vaše sportovní aktivity. Každý hráč vidí stav svého konta i celkové finance klubu.

Fotogalerie

Publikujte fotografie z vašich sportovních klání! Precizní fotogalerie s popisky jednotlivých fotografií. Velice snadné publikování a automatická úprava fotek na vhodný formát.

Vytvořte si přehlednou strukturu kategorií pro vaše články.

Články

Pište články o tom, co se u vás v klubu děje do přehledné struktury Vámi vytvořených kategorií.

Formuláře, dotazníky

Pomocí formulářů můžete vytvořit libovolně strukturovaný a obsáhlý dotazník. Formuláře můžete použít i pro vytvoření interní ankety nebo malého dotazníku o jedné nebo dvou otázkách

Diskuze

Diskutujte o čemkoli. Všichni členové klubu mají možnost diskutovat. SuperAdmin může libovolný příspěvek kdykoliv smazat.

Změna vzhledu webu

Vyberte si jednu z nabízených šablon a tu si upravte podle vašich představ! Nahrajte si vlastní obrázek do hlavičky a vlastní logo. Zvolte vlastní barvy. Komu ani to nestačí, změní si od základu celý CSS soubor...

Nechte uživatele klubu hlasovat v anketách o libovolných tématech.

Sponzoři

Má-li váš klub sponzora, nebo partnera, přidejte si ho formou textu nebo grafického banneru (v obou případech s možností odkazu) přímo na viditelné místo vašeho webu.

Nastavení stránek

Optimalizujte si stránky podle svých přestav, opravte, co jste při registraci nevyplnili správně a nebo to, co se změnilo.