Nastavení stránek

Optimalizujte si stránky podle svých přestav, opravte co jste při registraci nevyplnili správně a nebo to co se změnilo.

OBRÁZEK: Přehled nastavení stránek

Nastavení stránek

Úprava vlastností stránek - Editujte název webu, který se zobrazje v hlavičce, sportovní zaměření týmu, jazyk ve kterém celý váš web bude (český, nebo slovenský jazyk) a měnu v které povedete pokladnu. Změna měny v pokladně má za následek založení nové pokladny.

Informace o týmu - Napište si krátký článek o vašem týmu, rychlý kontakt pro nábor nových členů, a nebo informaci o sponzorovi klubu. Zkrátka souhrnné informace o týmu které se budou zobrazovat na titulní straně.

Počasí - díky PRÉMIOVÉMU účtu máte nyní možnost zobrazovat na vašich stránkách počasí na dlaší tři dny. Stačí pouze vybrat lokalitu v které chcete počasí sledovat.

Další nastavení. Můžete zvolit, zda chcete nebo nechcete:

• zobrazovat horní informační lištu aktualit a tipů banda!cz. Tato volba je přístupná pouze pro uživatele PRÉMIOVÉHO účtu.
  • zobrazovat přihlášku na nejbližší akci na hlavní straně
  • zobrazovat nejnovější článek na hlavní straně
  • povolit anonymní příspěvky do diskuze
  • zobrazovat soupisku všem, jen přihlášeným nebo nezobrazovat soupisku vůbec