Změna vzhledu webu

Vyberte si jednu z nabízených šablon u tu si upravte podle vašcih představ! Nahrajte si vlastní obrázek do hlavičky a vlastní logo. Zvolte vlastní barvy. Komu ani to nestačí, změní si od základu celý CSS soubor...


OBRÁZEK: Změna vzhledu stránek


OBRÁZEK: Ukázka z výběru šablon

Vysvětlení pojmů

Výběr šablony - Vyberte si jednu z předpřipravných šablon a máte ihned profesionální design vašich stránek.

Obrázek do pozadí hlavičky - Nahrajte si do záhlaví vlastní obrázek nebo koláž. Maximální velikost obrázku záhlaví je 800*100px.

Opakování obrázku - Nahraný obrázek můžete nechat opakovat ve vodorovném nebo svislém směru. Nebo obrázek nenecháte opakovat vůbec a on se zobrazí pouze tak jak jste ho nahráli.

Barva pozadí hlavičky - Pomocí kapátka vybere barvu, která vyplní prostor hlavičky a doplní tak plochu kterou nezakreje vámi nahraný obrázek. Znáte-li hexadecimální kód barvy #RRGGBB tak ho vložte přímo.

Vaše logo - Nahrajte na stránky logo vašeho klubu. Maximální velikost loga je 150*150px. Typ obrázku JPG, GIF nebo PNG.

Barva nadpisu - Pomocí kapátka vybere barvu, která obarví hlavní nadpis stránek v hlavičce. Znáte-li hexadecimální kód barvy #RRGGBB tak ho vložte přímo.

Magazín fotbalových trenérů trenink.com
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace