Články

Pište články o tom co se u vás v klubu děje do přehledné struktury Vámi vytvořených kategorií. Libovolný článek lze jednoduše zamknout a ochránit tak jeho obsah před zraky jiných návštěvníků, než jsou registrovaní uživatelé vašeho webu.

OBRÁZEK: Přehled všech článků

OBRÁZEK: Detail vložení nového článku

Vysvětlení pojmů

Zobrazovat - Skryje článek z webu, s článkem můžete dále pracovat.

Zamknout článek - Zamčený článek se zobrazuje pouze registrovaným uživatelům.

Autorizováno - Psal někdo z členů klubu článek a vy ten potřebuje autorizovat? SuperAdmin má tu možnost.

Kategorie - Vyberte jednu z vytvořených kategoriích, v které se má článek zobrazovat.

Zveřejnit od/do - Datumy zobrazební článku (má-li článek zobrazovat pořád nechte oba datumy stejné, nebo datum DO nevyplňujte).

Nadpis - Nadpis článku který se bude zobrazovat ve výpisu článků a v detailu článku.

Text článku - Text článku který můžete formátovat jako v běžném textovém editoru včetně obrázků, odrážek, ...

Videolink - Zaujalo vás video na serverech Youtube nebo GoogleVideo? Vložte link a video půjde přhrát přímo ve vašem článku.

Odeslat mailem? - Odešle všem členům klubu odkaz na článek.

Povolit komentáře - Členové klubu můžou o článku diskutovat.

Připojit fotogalerii - Vyberte jednu ze zadaných kategoríí a zobrazte ji u článku. Fotogalerii můžete připojit až k uloženému článku.