Soupiska - uživatelé

Vytvořte si soupisku vašeho klubu. Delegujte hráče, trenéry, fanoušky, členy realizačního týmu, ... Detailní nastavení profilu, uživatelkých práv a fotografií Vám umožní zobrazit opravdu kvalitní informace.

OBRÁZEK: Přehled všech uživatelů

OBRÁZEK: Detail vložení nového uživatele

Vysvětlení pojmů

Aktivní? - Použijte v případě, že potřebujete uživatele z nějakého důvodu zablokovat.

Jméno, Příjmení - Jméno a příjmení nového uživatele klubu.

Login - Přihlašovací jméno a zároveň přezdívka, která bude na stránkách vidět.

Heslo - Přihlašovací heslo, heslo pro kontrolu zadejte i do pole Kontrola hesla.

Uživatelská práva na webu - Určete co si bude uživatel na webu moct dovolit. Běžný uživatel může využívat jen běžné funkce, jako diskuze a přihlašování na akce. Redaktor může navíc psát články, editovat kategorie a fotogalerii. Administrátor se základními právy může navíc zadávat akce do kalendáře akcí, měnit vzhled webu, obsluhovat pokladnu a přidávat a editovat uživatele (kromě SuperAdmina). SuperAdmin je hlavní správce webu s neomezenými právy.

Zařazení v týmu - Uživatel je hráč, trenér, fanoušek, masér nebo masérka ;o).

E-mail - Na zadaný email budou chodit všechny informace týkající se klubu.

Zobrazit na soupisce - Vyberte pouze u hráčů, které si přejete na officiální soupisce.

Číslo dresu - Číslo dresu.

Avatar - Avatar je malý obrázek který se zobrazuje u jména uživatele v diskuzi, komentářích a podobně. Velikost obrázku musí být přesně 40*50px (šířka*výška), jiné rozměry v tomto případě systém nedovoluje a obrázek neuloží. Typ souboru JPG, GIF nebo PNG.

Mobil - Číslo mobilního telefonu.

Telefon - Pevná telefonní linka.

ICQ - ICQ číslo.

SKYPE - Jméno SKYPE účtu.

Datum narození - Datum narození uživatele.

Pohlaví - Je to ON nebo ONA?

Charakteristika - Popis uživatele který je vidět v soupisce.

Fotografie uživatele - Fotografie uživatele.