Kalendář událostí

Kalendář událostí je základní nástroj pro úspěšné provozování stránek vašeho sportovního klubu. Velice snadno v něm nastavíte jednorázové akce i pravidelné tréninky, zápasy, schůze a všechny ostatní aktivity klubu. U akcí je možno povolit diskuze, připojit fotogalerii anebo zapnout přihlašovací formulář. O konání nejbližší akce dostávají všichni členové automaticky email.


OBRÁZEK: Přehled akcí na konkrétní den


OBRÁZEK: Detail vložení nové akce

Vysvětlení pojmů

Typ události - Jednoduše vyberte o jaký typ události se jedná, zda o běžný tréning nebo veledůležité utkání.

Opakování - Jestli se má daná akce konat pravidělně, stačí vybrat jak často a všechny její ostatní opakování se do kalendáře přidají automaticky. Nastavení je velice snadné. Opakovanou akci lze k nějakému datumu také automaticky ukončit.

Začátek a konec akce - Jednoduše vyplňte datumy a časy mezi kterými se akce koná.

Název události - Krátký název akce, který je vidět v seznamu akcí a v kalendáři.

Místo konání - Místo kde se akce koná.

Popis události - Text článku který můžete formátovat jako v běžném textovém editoru včetně obrázků, odrážek, ...

Povolit komentáře - Členové klubu mohou mezi sebou diskutovat o tom jaká akce byla nebo bude. Diskuzi můžete vypnout nebo zapnout.

Zobrazit přihlášku - Každá akce může obsahovat přihlášku díky níž zjistíte kdo se zúčastní či nikoliv. Přihlášku můžete opět zapnout nebo vypnout.

Magazín fotbalových trenérů trenink.com
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace