Nová služba - FORMULÁŘE

13.07.2008

Pomocí nové služby FORMULÁŘE můžete vytvořit libovolně strukturovaný a obsáhlý dotazník. Formuláře můžete použít i pro vytvoření ankety nebo malého dotazníku o jedné nebo dvou otázkách. Všechny vyplněné formuláře se uloží do systému, kde je můžete (SuperAdmin) snadno postupně prohlížet nebo tisknout. Každý formulář lze také zamknout a dovolit tak jeho použití pouze pro členy klubu.

Vyždímejte z formulářů maximum ;o)

• zadat můžete libovolný počet otázek
  • otázky můžete určit jako povinné, uživatel je poté musí vyplnit
  • ke každé otázce můžete zadat libovolný počet odpovědí